Київ

Зустріч родин загиблих військовослужбовців Київщини 16 січня 2016

       cover-kyiv-1-min16 січня 2016 року відбулася одноденна зустріч родин загиблих військовослужбовців Київщини в рамках такого важливого і коханого, для всіх нас проекту Родинне Коло. Важливого і улюбленого тому й відбулася не дивлячись на робочу суботу та безліч важливих заходів, які співпадали по датах; не дивлячись ні на карантин, ні на снігову заметіль, ми зібралися разом. І цим знову довели відому всім істину - хто хоче шукає і знаходить можливості.

Read more...

Четверта зустріч Родинного кола Київщини 13-15 листопада 2015р.

cover-kyiv-2-min       Як не легко продовжувати рух вперед, коли  втрачаєш близьких. Страждання через втрату – є зв'язком любові з близькою людиною, що померла.

       В час, коли проживаєш розпач втрати особливо важливо турбуватись про себе та про своїх рідних й близьких, що разом з тобою розділяють печаль. Зустрічі «Родинного кола» є надійним простором розділити свої переживання з людьми, які є з тобою в єдиному дусі, з людьми, які знають, що ти відчуваєш, які тебе розуміють, яким ти довіряєш.

Read more...

22-24 травня 2015р. 42 родини Київщини, що втратили своїх близьких в АТО, зібрались на третю зустріч РОДИННОГО КОЛА в мальовничому куточку Переяслав-Хмельницького району

cover-kyiv-3-min

Якщо ти думаєш про один рік, посади зерно.

Якщо ти думаєш про одне десятиріччя, вирости дерево.

Якщо думаєш про сторіччя – допоможи людині.

 

       Вже рік іде війна, війна ніби в двох вимірах, потужно і стрімко, і, водночас, непомітно, оманливо далеко від нас. Що дає нам цю безтурботність, здається неможливу на війні?

       Безтурботність і байдужість теж оманливі – ці юрби народу, які живуть спокійним і буденним життям, насправді складаються з численних активістів, волонтерів, що сприяють фронту, обороні, пораненим солдатам, забезпечують передову.

 

http://koda.gov.ua/news/article/na_kijivschini_provedeno_zahid_psihologichnoji_dopomogi_dlja_rodin_zagiblih_vojiniv_ato

 

Read more...

На Київщині психологи допомагають родинам воїнів загиблих в АТО 16-18 січня 2015р.

cover-kyiv-4-min       Сьогодні зібрали 60 родичів із Київщини. Із ними працюють волонтери-психологи, що допомагали родинам "Небесної сотні". Поки що не всі сім'ї погоджуються приймати таку допомогу надто свіжі і глибокі рани. 

Read more...

Наші друзі і партнери

 

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c