Проекти

Наші проекти

Зустріч родин загиблих військовослужбовців Київщини 16 січня 2016

       cover-kyiv-1-min16 січня 2016 року відбулася одноденна зустріч родин загиблих військовослужбовців Київщини в рамках такого важливого і коханого, для всіх нас проекту Родинне Коло. Важливого і улюбленого тому й відбулася не дивлячись на робочу суботу та безліч важливих заходів, які співпадали по датах; не дивлячись ні на карантин, ні на снігову заметіль, ми зібралися разом. І цим знову довели відому всім істину - хто хоче шукає і знаходить можливості.

Read more...

Четверта зустріч Родинного кола Київщини 13-15 листопада 2015р.

cover-kyiv-2-min       Як не легко продовжувати рух вперед, коли  втрачаєш близьких. Страждання через втрату – є зв'язком любові з близькою людиною, що померла.

       В час, коли проживаєш розпач втрати особливо важливо турбуватись про себе та про своїх рідних й близьких, що разом з тобою розділяють печаль. Зустрічі «Родинного кола» є надійним простором розділити свої переживання з людьми, які є з тобою в єдиному дусі, з людьми, які знають, що ти відчуваєш, які тебе розуміють, яким ти довіряєш.

Read more...

22-24 травня 2015р. 42 родини Київщини, що втратили своїх близьких в АТО, зібрались на третю зустріч РОДИННОГО КОЛА в мальовничому куточку Переяслав-Хмельницького району

cover-kyiv-3-min

Якщо ти думаєш про один рік, посади зерно.

Якщо ти думаєш про одне десятиріччя, вирости дерево.

Якщо думаєш про сторіччя – допоможи людині.

 

       Вже рік іде війна, війна ніби в двох вимірах, потужно і стрімко, і, водночас, непомітно, оманливо далеко від нас. Що дає нам цю безтурботність, здається неможливу на війні?

       Безтурботність і байдужість теж оманливі – ці юрби народу, які живуть спокійним і буденним життям, насправді складаються з численних активістів, волонтерів, що сприяють фронту, обороні, пораненим солдатам, забезпечують передову.

 

http://koda.gov.ua/news/article/na_kijivschini_provedeno_zahid_psihologichnoji_dopomogi_dlja_rodin_zagiblih_vojiniv_ato

 

Read more...

На Київщині психологи допомагають родинам воїнів загиблих в АТО 16-18 січня 2015р.

cover-kyiv-4-min       Сьогодні зібрали 60 родичів із Київщини. Із ними працюють волонтери-психологи, що допомагали родинам "Небесної сотні". Поки що не всі сім'ї погоджуються приймати таку допомогу надто свіжі і глибокі рани. 

Read more...

Сьома зустріч «Родинне коло Харківщини» (18 травня 2019)

title

     

Єднаймося заради пам’яті та шани!
В Харкові 18 травня 2019 року волонтерська група психологів, в рамках Всеукраїнського проекту Родинне коло, провела сьому зустріч «Родинне коло Харківщини» за підтримки ГО «Харківський фонд психологічних досліджень» та ХарРі НАДУ при президентові України.
Мета «Родинного кола Харківщини» - психологічна, духовна, соціальна, юридична підтримка родин загиблих Героїв АТО/ООС.

Read more...

Анонс події. 7 липня 2018 року відбудеться зусріч родин загиблих в АТО військовослужбовців Харківщини.

«РОДИННЕ КОЛО». СІМ'Ї ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ХАРКІВЩИНИ ЄДНАЮТЬСЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

 

Харківський регіональний інститут державного

управління Національної академії державного

управління при Президентові України
Харків, пр. Московський, 75

 

harkiv-rk-site7 липня 2018 року о 10-00 в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться зустріч родин загиблих в АТО військовослужбовців Харківщини.

 Зустріч відбудеться в рамках всеукраїнського проекту для родин загиблих в АТО «Родинне коло Харківщини», який реалізується ГО «Харківський фонд психологічних досліджень» за підтримки ГО «Психологічна кризова служба».

 Мета проекту – надання психологічної, соціальної, юридичної та духовної підтримки родинам, які втратили найдорожче в боях за суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

 Кожна сім’я залишається наодинці з горем від втрати близької людини. «Родинне коло Харківщини» – це емоційний і духовний простір, у якому батьки, дружини, діти, рідні можуть бути разом і підтримати один одного.

 Захід відбудеться за сприяння Харківської обласної державної адміністрації, Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, ГС «Харківський університетський консорціум», Храму апостола і євангеліста святого Іоанна Богослова Української Православної Церкви Київського Патріархату в м. Харкові, волонтерської ініціативи «Станція Харків», БФ «Нація добра», суддів Харківського окружного адміністративного суду, а також інших волонтерських та громадських організацій м. Харкова.

 

 

 

Контактна особа:

Член координаційної ради проекту «Родинне коло Харківщини»,

Психолог Вікторія Мельман,

тел. +380506968575,

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Додаткова інформація:

http://www.rodynnekolo.in.ua
http://psyservice.org

Третя зустріч сімей військовослужбовців загиблих під час проведення АТО 30 січня 2016р.

       30 січня 2016р. відбулася третя зустріч сімей військовослужбовців загиблих під час проведення АТО. До нас на зустріч приїхали 97 осіб із 41 сім’ї Харківщини, в тому числі 15 дітей. Вона проходила у затишному приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління Національної Академії Державного Управління при Президентові України. Дуже дякуємо Бєловій Людмилі Олександрівні – директору ХАРІ НАДУ за гостинність, підтримку у організації та глибоке розуміння важливості таких зустрічей.

Read more...

Психологи проекту «Родинне коло» допомагають родинам військових загиблих в АТО 27-28 лютого – 1 березня 2015р.

 

Знайти сенс життя після втрати рідної людини. Психологи проекту «Родинне коло» під час революції гідності працювали на Майдані, а тепер допомагають родинам, що втратили своїх близьких в АТО. 

Read more...

Духовно-психологічна зустріч родин 14-15 листопада 2015р.

       14-15 листопада 2015р. в Ужгороді пройшла духовно-психологічна зустріч родин, що втратили своїх близьких в АТО. Це вже друга така унікальна зустріч наших закарпатських родин. Програма була насичена і мала надзвичайну неповторну атмосферу.

Read more...

Наші друзі і партнери

 

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c