Суми

Мирославська Валентина Володимирівна

 v myroslavska

Мирославська Валентина Володимирівна

Дійсний член ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» з 2014 року. Член Української Спілки Психотерапевтів з 2008року. Дитячий та підлітковий психолог, груп-аналітик, травмотерапевт в методі EMDR. Волонтер Психологічної кризової служби в напрямку роботи з сім’ями загиблих (проект «Родинне коло»), сім’ями учасників АТО, сім’ями ВПО, та військовими.

 

 

 

Освіта:
1999-2001Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова, г. Киев, м, спеціальність "психологія", кваліфікація-практичний психолог в закладах освіти.
Спеціальна підготовка:
2016 навчальний семінар «Робота з ускладненім горюванням. Клінічні аспекти »
2016 тренінг «Психологічна травма: чинники, наслідки та шляхи подолання» (національний військовий медичний клінічний центр «головний військовий клінічний госпіталь»)
2016 завершила курс навчання «Організація груп самодопомоги»
2016 семінар «Основа допомоги тим, хто був у полоні та цивільним заручникам»
2015 сертифікат інструктора щодо запобігання та лікування ПТСР (META International Inc. "Pucelik Consultiong Group»)
2015 навчання за програмою «Психотравма» (посольство держави Ізраїль в Україні)
2013-2015 навчання за програмою «EMDR і травмотерапія» (EMDR institute Austria)
2015 сертифікат травмотерапевта в EMDR підході (EMDR institute Austria)
2015 навчання за програмою «Психотерапія і психологічне консультування клієнта з травмою, ПТСР, переживанням горя в контексті військового і пост-воєнного періоду» (Київський інститут раціонально-інтуїтивної психотерапії «Я»)
2014 сертифікат інструктора з психосоціальної підтримки (Міжнародна Федерація Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця)
2014 сертифікат тренера по програмі «Діти і війна» (Children and War Foundation's)
2010-2013 навчання за програмою "Психотерапія дітей та підлітків" (Українська спілка псіхотерапевтів)
2006-2011 навчання за програмою "Групового психоаналізу" (Українська спілка псіхотерапевтів)
2010 навчання за програмою технології психодинамической корекції "Теорія і практика пісочної терапії" ( "Асоціація практикуючих психологів Одеської області")
2006-2007 навчання за програмою "Пропедевтика психіатрії" (школа психотерапії, Київ).


Підвищення кваліфікації:
- Міністерство освіти і науки України. Одеський національний університет ім. Мечникова
Свідоцтво 12СС/007735 з 17 по 31 березня 2017. Програма «Стрес та психосаматика: мікробіологія, психологія, фармакологія»
- Виконавчий орган Київської міської ради. Департамент охорони здоров’я. Територіальне медичне об’єднання «Психіатрія» у м. Києві. Сертифікат з 18.04 по 20.05 2016 пройшла курс спеціалізації по тематиці «Нейропсихофізіологічні дослідження»
- Національна академія педагогічних наук України. Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи
Сертифікат СП №1541373 з березня 2011 по грудень 2013 пройшла курс «Психологічне консультування, психокорекційна робота, психотерапія дітей, підлітків та батьків»
- Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи Сертифікат СП №1540529 з травня по листопад 2010 пройшла курс «Психодинамічна корекція»

 


Подяки та грамоти:
Подяка від :
- благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини» за підготовку та проведення зустрічі «Родинне коло» для родин загиблих в зоні проведення АТО військовослужбовців. 2015 р
- «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» за організацію діяльності служби.2015
- «Товариство червоного хреста України» за активну та результативну участь в реалізації проектів. 2016
Грамоти:
- «27 Сумська реактивна артилерійська бригада» за плідну співпрацю, активну участь в організації психологічної допомоги війсковослужбовцям.2016
- «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуюяих подій» за активну громадську позицію, високий рівень професіоналізму, значний внесок у реалізацію програм для війсковослужбовців зони АТО та їх сімей.
- Міністерство оборони України. За значний особистий внесок в організацію та надання всебічної допомоги особовому складу військових частин і підрозділів Збройних Сил України та активну громадську позицію.
- ГО «Сумське морське зібрання» за працю в області психологічної допомоги, патріотизму, сумлінне виконання своїх обов’язків, громадську активність та самовідданість, спрямовану на обернення громадян України у прагненні суверенності і розвитку держави.
Медаль «За відродження України»

 

Наші друзі і партнери

AHUS 300

Університетська клініка Акерсхус

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c