Харків

Вікторія Мельман

 Мельман

     Вікторія Мельман

     "Травматичні події, що відбуваються в Україні, не дозволили мені жити звичайним життям, залишитися осторонь біди, яка сталася з родинами Харківської області, які втратили своїх рідних, найдорожчих синів, братів, чоловіків…. в ході проведення АТО. В такі кризові моменти життя дуже важливо бути поруч з членами сімей, надати їм своєчасну психологічну, соціальну, матеріальну підтримку. Для мене дуже важливо допомогти матерям, дітям, дружинам вернутися до повноцінного життя, жити далі зі світлою пам’яттю, сумом, але розвиватися, досягати власних цілей, підтримуючи один одного. Професійна психологічна підтримка допомагає пережити горе, досягти порозуміння в родині, набути досвіду прийняття свої почуттів, важких емоційних станів, повернутися до реального життя, до професійної діяльності, до спілкування з друзями."

 

 

     Освіта

     Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, спеціальність «Психологія», кваліфікація «Практичний психолог» (2009 р).

 

     Додаткова освіта

    - Кататимно-імагінативна психотерапія (Символдрама):
    - «Символдрама: основний ступінь»,
    - «Симводрама: середній ступінь»,
    - «Психоаналіз»,
    - «Операціоналізована психодинамічна діагностика»,
    - «Основи групового процесу в символдрамі», «Психотерапія дітей та підлітків»,
    - «Психотерапія травми»,
    - «Психотерапія в роботі з втратою».

    

     Професійна діяльність.
Директор центру доуніверситетської освіти і кар’єри (практичний психолог в психологічній службі ВНЗ) Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова.

Наші друзі і партнери

AHUS 300

Університетська клініка Акерсхус

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c