Харків

Вікторія Волосник

 v volosnyk

     Вікторія Волосник

     Психолог, сертифікований арт-терапевт, тренер, коуч, фасилітатор міжнародної програми розвитку дитини ICDP, координатор дитячих груп у проекті РОДИННЕ КОЛО Харківщини.

З 2014 року працюю з родинами загиблих в АТО. Тему втрати вважаю дуже актуальною та важливою. Багато родин, що лишилися без близької людини унаслідок бойових дій на території України, потребують психологічної підтримки та допомоги для відновлення повноцінного подальшого життя. Бачу свою роль у наданні такої допомоги тим, хто її потребує. 

      Займаю посаду члена ради Родинного кола Харківщини та координатора дитячих груп у м.Харкові. Як тренер маю досвід роботи в цьому проекті з групами дітей 0-6 років, 7-12 років та підлітками 13+ років. В 2015 році приймала участь у РОДИННОМУ КОЛІ в м. Києві у якості тренера дитячої групи. 

 

 

     В рамках всеукраїнського проекту «Родинне коло» та співпраці з норвезькими колегами з  університетської клініки округу Акерсгус, Осло займалася адаптацією до українських реалій норвезьких методичних посібників для психологів по роботі з дорослими, а також з дітьми та підлітками, що втратили близьких.

 

     Також приймала участь у робочій поїздці до Норвегії, клініки Акерсгус, Осло у 2017 році та у міжнародних навчальних семінарах, організованих для українських спеціалістів по роботі з втратою у м. Ірпінь у рамках проекту РОДИННЕ КОЛО.

    

Освіта

 • ХНУ ім. В.Н. Каразіна, 2005-2010, магістр психології, викладач (диплом з відзнакою).
 • Курси підвищення кваліфікації за напрямом «практична психологія, арт-терапія». Інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання, 2011-2012рр., арт-терапевт.
 • Східноукраїнська асоціація арт-терапії, програма «Сучасні психотехнології арт-терапії у роботі практичного психолога з різними групами населення», 2011р, арт-терапевт.
 • З 2008 по т.ч. відвідала багато тренінгів з арт-терапії, пісочної терапії за участю спеціалістів з України, Німеччини, Китаю, Польщі, а також тренінгів та семінарів з кризової психології за участю спеціалістів з України, Франції, Латвії, Ізраїлю та ін.

 

     Додаткова освіта

 •  З 2010 р. м. Харків, пройшла курс підготовки волонтерів для служби екстреної психологічної допомоги «Телефон Довіри», за результатами навчання і стажування маю право працювати консультантом служби психологічної допомоги «Телефон Довіри». 
 • Здобула кваліфікацію "професійний коуч", Міжнародний Еріксоновський університет, International Coaching Federation (Міжнародна федерація коучингу), програма професійної підготовки з коучингу «Наука та мистецтво коучингу», 2015 р. м. Київ.
 • Закінчила сертифікаційний тренерський курс (Східноукраїнська асоціація арт-терапії, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, компанія «Training Support»), 2016р.
 • Пройшла навчання (основну ступінь) за спеціалізацією: психотерапевт за методом символдрами (Міжнародне суспільство Кататимного переживання образів та імагінативних методів в психотерапії і психології (МОКПО),
 • Міжрегіональна громадська організація сприяння розвитку символдрами – Кататимно-імагінативної психотерапії (МОО СРС КІП), Українська громадська організація «Інститут розвитку символ драми та глибинної психології (ІРСГП)), 2016р.
 • Закінчила професійні курси «Арт-терапія в роботі з дітьми від 0 до 7 років», «Арт-терапія в роботі з вагітними» від Міжнаціональної асоціації арт-терапії, жовтень-грудень 2017, маю сертифікати.
 • Пройшла навчання за міжнародною програмою розвитку дитини ICDP, здобула кваліфікацію – фасилітатор проекту ICDP, 2018р, маю сертифікат.

    

     Членство у профспілках та громадських організаціях.

 

 • "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій" (Психологічна кризова служба),
 • «Українська спілка психотерапевтів»,
 • ГО «Психокультура»,
 • ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії»

 

Наші друзі і партнери

AHUS 300

Університетська клініка Акерсхус

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c