Вінниця

Петрова Лариса

 petrova larysa

     Петрова Лариса Олександрівна

     Дійсний  член Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій ( з 18.10.2014 року) (Кризова психологічна служба)
Член Української  Спілки Психотерапевтів, практичний психолог, кваліфікаційна категорія  вища, звання «Практичний психолог - методист»,  стаж роботи 26 років.

 

 

        Освіта
•    Закінчила  Вінницький державний педагогічний інститут ім. М.Островського, за спеціальністю  - практичний психолог;
•    Завершила повний цикл 5-річного проекту власного досвіду з психотерапії «Київ 2001-2006» за напрямком терапія центрована на клієнті (за К.Роджерсом);
•    На кафедрі психіатрії, загальної та медичної психології ВДМУ ім. М.І. Пирогова завершила психіатричну пропедевтику (150 год.,2009-2010 рр.);
•    Успішно завершила та виконала сертифікаційні умови програми Базового курсу з Позитивної психотерапії відповідно до стандартів Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії та Українського інституту Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту, інше.

 

 

     Досвід в зоні АТО
Вже в червні 2014 року проводила психологічну реабілітацію як тренер  та психолог в оздоровчому дитячому таборі для підлітків з соціально незахищених сімей із тих районів Луганської області, що входять до зони Антитерористичної операції (АТО) .
Як волонтер Кризової психологічної служби працювала з липня 2014 року  по лютий 2015 року з пораненими бійцями у Вінницькому військовому шпиталі.
     З листопада 2014 року займаюсь супроводом родин загиблих, підлітками. Не одразу взялась за цей напрямок роботи, спочатку не вистачало знань та досвіду. Але було велике бажання підтримати вдів та матерів, чиї чоловіки та діти загинули на сході країни. Пізніше з’явився досвід і саме цей досвід і допоміг мені справитись з власними втратами. Продовжую працювати.
     На базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» 27-29 березня 2015 р. організовувала та працювала як груповий тренер  в соціально-психологічному проекті супроводу родин загиблих  воїнів АТО "Родинне коло Вінниччини"
     Підвищую свій рівень на семінарах, тренінгах,  навчальних проектах.

Наші друзі і партнери

AHUS 300

Університетська клініка Акерсхус

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c