Про нас

Команда

Керівник центру

 

 v-kochubey-2018-res

 

Кочубей Вікторія, кризовий психолог, психотерапевт

З березня 2014р. надавала психологічну допомогу родинам загиблих на Майдані, з червня 2014р. – родинам загиблих військовослужбовців в АТО. З травня 2014р. координатор напрямку по супроводу родин загиблих Психологічної кризової служби.

Автор концепції проекту «РОДИННЕ КОЛО», керівник Центру по роботі з втратою "РОДИННЕ КОЛО". Маю великий досвід індивідуальної та групової роботи з людьми, які пережили втрату. Консультую дорослих.

Сертифікований тренер та супервізор Восьмикрокової програми по роботі з втратою (на основі ''Методичного посібника для груп психологічної підтримки для дітей та підлітків, які втратили близьких людей'' та '' Методичного посібника для груп психологічної підтримки для дорослих, які втратили близьких людей'', розроблених Центром по роботі з тяжкими втратами університетської лікарні Акерсгус, Норвегія).

Read more...

Панченко Дмитро

 panchenko dmytro

     Дмитро Панченко – психолог.

Учасник групи психологів Києва та Київської області по роботі з сім'ями загиблих в ході проведення АТО/ООС. До проекту "Родинне Коло" по роботі з родинами загиблих військовослужбовців долучився з червня 2014-го, де став корисним у роботі з дітьми та підлітками.

      Практичний психолог з досвідом соціально-психологічного супроводу сімей, що переживають втрату. Маю досвід з надання психологічної кризової допомоги постраждалим внаслідок психотравмуючих подій. 

Read more...

Дарина Колісник

 Daria Kolisnyk

    

     Колісник Дарина – психолог, психодіагност, працювала координатором по роботі з дітьми в супроводі родин загиблих.

     Приєдналась до «Родинного кола» в січні 2015 р. Здійснювала супровід родин, сімейне та індивідуальне консультування. Маю досвід роботи з дитячими та підлітковими групами, індивідуальної, групової тренінгової роботи.

     Пишу наукові та науково-популярні статті з практичної психології в періодичних виданнях.

 

Read more...

Нагорна Дана

 Нагорна Дана

    

     Нагорна Дана - дитячий психолог,  гештальт-терапевт, координатор по роботі з дітьми в супроводі родин загиблих.
     В «Асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій » почала працювати з червня 2014р. з переселенцями з Криму та зі Сходу. З серпня  2014 р. долучилась до  участі в «Родинному колі»  з сім'ями «Небесної сотні». Надалі  виникла потреба в допомозі  сім'ям загиблих в АТО.   

 

Read more...

Цілуйко Ірина

 tsilujko iryna

     Цілуйко Ірина – психолог, психотерапевт.
Координатор групи психологів Києва та Київської області по роботі з сім’ями загиблих в ході проведення АТО . Долучилась до роботи з родинами загиблих на майдані у травні, а з червня з родинами загиблих військових.

     "Долучитися до психологічної підтримки родин - це найменше, що я можу зробити для матерів, дружин і дітей Героїв аби полегшити їхні страждання, аби разом пройти цей тернистий шлях у проживанні горя і допомогти повернутися до життя наповненого різними барвами."

Read more...

Петрова Лариса

 petrova larysa

     Петрова Лариса Олександрівна

     Дійсний  член Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій ( з 18.10.2014 року) (Кризова психологічна служба)
Член Української  Спілки Психотерапевтів, практичний психолог, кваліфікаційна категорія  вища, звання «Практичний психолог - методист»,  стаж роботи 26 років.

Read more...

Києнко-Романюк Леся Анатоліївна

 Photo4

     Києнко-Романюк Леся Анатоліївна

     До проекту «Родинне коло Вінниччини» долучилась, тому що співчуваю
рідним і близьким загиблих воїнів, переживаю за стан психічного здоров’я
дітей, які втратили батьків, маю професійний досвід, який зможу використати на допомогу дітям, що постраждали від втрат.

Read more...

Вікторія Волосник

 v volosnyk

     Вікторія Волосник

     Психолог, сертифікований арт-терапевт, тренер, коуч, фасилітатор міжнародної програми розвитку дитини ICDP, координатор дитячих груп у проекті РОДИННЕ КОЛО Харківщини.

З 2014 року працюю з родинами загиблих в АТО. Тему втрати вважаю дуже актуальною та важливою. Багато родин, що лишилися без близької людини унаслідок бойових дій на території України, потребують психологічної підтримки та допомоги для відновлення повноцінного подальшого життя. Бачу свою роль у наданні такої допомоги тим, хто її потребує. 

      Займаю посаду члена ради Родинного кола Харківщини та координатора дитячих груп у м.Харкові. Як тренер маю досвід роботи в цьому проекті з групами дітей 0-6 років, 7-12 років та підлітками 13+ років. В 2015 році приймала участь у РОДИННОМУ КОЛІ в м. Києві у якості тренера дитячої групи. 

Read more...

Вікторія Мельман

 Мельман

     Вікторія Мельман

     "Травматичні події, що відбуваються в Україні, не дозволили мені жити звичайним життям, залишитися осторонь біди, яка сталася з родинами Харківської області, які втратили своїх рідних, найдорожчих синів, братів, чоловіків…. в ході проведення АТО. В такі кризові моменти життя дуже важливо бути поруч з членами сімей, надати їм своєчасну психологічну, соціальну, матеріальну підтримку. Для мене дуже важливо допомогти матерям, дітям, дружинам вернутися до повноцінного життя, жити далі зі світлою пам’яттю, сумом, але розвиватися, досягати власних цілей, підтримуючи один одного. Професійна психологічна підтримка допомагає пережити горе, досягти порозуміння в родині, набути досвіду прийняття свої почуттів, важких емоційних станів, повернутися до реального життя, до професійної діяльності, до спілкування з друзями."

Read more...

Хасая Світлана Анатоліївна

   vertical

     Хасая Світлана Анатоліївна   

     Всі ми переживаємо важкий час з надією на позитивні зміни. Сім'ї, які втратили своїх близьких, вже ніколи не зможуть жити, як раніше. Біль втрати назавжди залишиться в їхніх серцях. Для мене дуже важливо допомогти цім родинам об’єднатися, щоб пережити горе і повернутися до життя. Щоб діти могли розвиватися з почуттям гідності за батьків. Щоб батьки та дружини знайшли нові сенси. Щоб суспільство з повагою ставилося до тих, хто віддав найдорожче за свободу України.

Read more...

Наші друзі і партнери

 

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c